Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rita & Fidan - Mashup Turkish-Albanian 2020 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  21

Fidan
Hadi gel bana, bana, bana
İstediğim olmadı
Hadi gel bana, bana, bana
İstediğim olmadı ya ya ya

Rita
Gitme sen kal
Sevdiğim aman aman
Gidecek sevginin
Ne önemi var 2x

Fidan
Sabret Leyla Leyla
Dayan be Leyla Leyla
Gitme Leyla Leyla
Bu da geçer Leyla Leyla

Kalbimi alıp vermedin
Geri vermedin geri vermedin 2x

Jalla shofer jalla ku je tu shkue 2x

Seher yeli dağıt beni kır beni leylim ley, leylim ley

Rita
Kimseyi görmedim ben
Senden daha güzel
Kimseyi görmedim ben
Senden daha güzel
Mavişim mavilendim
Kapına kilitlendim
Mavişim mavilendim
Kapına kilitlendim


Ky tekst u dërgua nga StellaRita Haziri & Fidan Gashi
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/06/2020
Orkestrimi: Fidan & Eroo
Mix Master: FidanRita & Fidan - Mashup Turkish-Albanian 2020
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashup Turkish-Albanian 2020".
3. Video është e këngës "Mashup Turkish-Albanian 2020", por nuk këndohet nga Rita & Fidan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Rita Haziri:


Komente 3