Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rita & Fidan - Potpuri 2 (Gezuar 2021) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

[Fidani:]
Zemeeeer, mori zemra jeeeem zemer sonte pse nuk fleen
Ajo iku me nuk vjeeen, mori zemra jeeem (2x)
Mos jetona kot kaluar vec me shum do te lendohesh plakat do te jet sheruar kur serisht te dashurohesh harroje at emeeer harroje moj zemer. Mori zemra jeeeen zemeer sonte pse nuk fleen
Ajo iku me nuk vjeeen, mori zemra jeeem (2x)

[Rita:]
Mos me rri e deshperuar, dashurine prap do ta ndiesh lumturin ke merituar dhe e lumtur prap do jesh
Harroje at emeer harroje moj zemer Mori zemra jeeeem zemeer sonte pse nuk fleen
Ajo iku me nuk vjeeen, mori zemra jeeem (2x)

[Fidani:]
dit e nate po mendaj se qysh me shtij ne to
Vec e imja ti do tjesh me qefame zooot
Krejt deshirat qe i ke krejt ca kishe lyp
Une jam ai qe t'i plotesoj sa hap e mbyll syte(2x)
I thuj nanes tane jam djal pa behane ma tmir mat sinqert vajze nuk ke me gjet(2x)

[Rita:]
Dit e nat po mendoj se qysh me puth njae
Para meje tjeter kush nuk besoj me meeer
Krejt deshirat qe i ke krejt ca kishe lyp
Une jam ai qe t'i plotesoj sa hap e mbyll syte(2x)
I thuj nanes tane jam vajze pa behane ma tmir mat sinqert veshtir ke me mgjet(2x)

[Fidani:]
Mu duk se u prish dynjaja hubakijaa meeeti ate dit kur zemra ime pa dashuri meti.
Mu duk se jeta mbaroji rinija mu shua thon se shpresa vdes e fundit une ende te dua.
Zemer ma dogji malli zemer per segjalli zemeer shume po vuaj mos u bej se jemi thuaj(2x)

[Rita:]
Mos u bej se me ke harruar qe kur nuk me deshte
Lotet e mija nuk pushoj si shiu ne vjeshte
Pas dashurise tende zemer s'mund te dua tjeter me mir zemer ktheu ktheu dashurise se vjeter
Zemer ma dogji malli zemer per segjalli zemeer shume po vuaj mos u bej se jemi thuaj(2x)


Ky tekst u dërgua nga leonardo elsa

Rita & Fidan - Potpuri 2 (Gezuar 2021)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 2 (Gezuar 2021)".
3. Video është e këngës "Potpuri 2 (Gezuar 2021)", por nuk këndohet nga Rita & Fidan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rita Haziri:


Komente 0