Më mbaj mend (për 1 muaj)

Robert Berisha & Dafina Dauti - Ti Nuk Ke Zemer (Potpuri) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Nuk Ke Zemer (Potpuri)" kënduar nga Robert Berisha & Dafina Dauti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN
Robert Berisha & Dafina Dauti
Publikimi: 06/12/2021
00:00 - Xhemil Saliu - Ti Nuk Ke Zemer
02:50 - Vellezerit Aliu - Cajin Kur Ta Pish
05:11 - Lirije Istogu & Xhevdet Rama - Dashuro Vash
Orkestrimi: Pleorat Gashi & Nusret Asani (Np Records)
Violine: Mentor Sulejmani
Teksti: 1 - Ejup Shabani, 2 - Salajdin Miftari, 3 - Lirije IstoguRobert Berisha & Dafina Dauti - Ti Nuk Ke Zemer (Potpuri)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuk Ke Zemer (Potpuri)".
3. Video është e këngës "Ti Nuk Ke Zemer (Potpuri)", por nuk këndohet nga Robert Berisha & Dafina Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Robert Berisha:


Komente 0