Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


“Suus” Nga Rona Apo Elhaida?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[25-05-2015]
Elhaida Dani nuk e arriti në "Eurovision" suksesin që e donte ajo dhe publiku shqiptar, megjithatë kjo nuk i ulë pikë talentit të jashtëzakonshëm që posedon këngëtarja.

Këto ditë është tërhjekur disa herë paralele mes Elhaida Danit dhe Rona Nishliut. Kjo e fundit, është e vetmja përfaqësuese e Shqipërisë që ka arritur të jetë në top 5-shen e më të mirëve. Kënga "Suus" e Nishliut, prej vitit 2012 cilësohet si këngë tejet sfiduese, të cilen e këndojnë shumë këngëtar të ri në kompeticione garuese.

Edhe vetë Elhaida e kishte kënduar në një program italian.

Ndiqni më lart interpretimin "Suus nga Elhaida.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet