Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Dredhëzat E Ronës


Nuk ka akoma asnjë votë

[23-06-2015]
Këngëtarja Rona Nishliu dikur nuk është se i ka pasur punët edhe aq mirë me kilogramët, e ndërsa sot ajo është më në formë dhe ka arritur që ti eleminojë disa nga kilogramët e tepruar.

Ndërsa Rona ka treguar se i pëlqen edhe ushqimi, ajo së fundmi ka publikuar në rrjetet e saj sociale një fotografi ku shihet duke blerë një pako me drredhëza në sheshin e Prishtinës.

Ajo gjithashtu i ka drejtuar ato nga kamera, duke iu "ofruar" kështu edhe fansave të saj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet