Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Rona Nishliu Merr Lule Nga Edi Rama


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[25-08-2015]
Këngëtarja Rona Nishliu muaj më parë ka qenë prezante në Tiranë ku ka marrë pjesë në një projekt të realizuar nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

E me që sot këngëtarja Nishliu ka festuar edhe ditëlindjen, ajo ka arritur të marrë një buçetë me lule i cila i ka ardhur si dhuratë surprizë nga Edi Rama.

Rona është njderë shumë e lumturuar nga ky gjest, ndaj dhe ka vendosur që të postojë në rrjetet e saj sociale një falenderim për të.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet