Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nëna Ia Kujton Ronës Kur I Kishte Flokët E Gjata


Nuk ka akoma asnjë votë

[05-01-2016]
Këngëtarja Rona Nishliu është e njohur për stilin e flokëve "rasta" të cilat i mban tash e disa vite.

Ama Rona ka treguar që dëshirën e madhe për ti rritur flokët e kishte që në gjimnaz dhe se në momentin kur vendosi ti rrisë këto flokë babai i saj nuk i floi për disa javë.

Megjithatë sot Rona ka postuar në rrjetin e saj social një foto ku shihet se si i mbante flokët gjatë kohës së studimeve.

Këtë foto ajo tregon se ia kishte gjetur mamaja e saj. (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet