Ronela Hajati

Ronela Më Në Fund Flet Për Këngën “Tiger”, Ja çka Thotë Ajo

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[06-11-2015]
Këngëtarja Ronela Hajati kishte paralajmëruar gjatë veres se do të publikonte këngën dhe klipin e saj të ri "Tiger", madje publikoi edhe trailerin e kësaj kënge, një klip shumë interesant i cili ishte realizuar në anije dhe e veçanta e këtij klipi ishte ndryshimi drastik i flokëve t1% Ronelës.

Por fatkeqsisht Ronela ka konfirmuar se ky projekt nuk do të publikohet, arsyjet mbeten të pa qarta edhe pse thuhet se arsyeja mund të ketë qenë një konflikt mes saj dhe menaxhmentit të saj Max Production Al.

Ronela ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një video ku shihet duke kënduar një pjesë të këngës, dhe në mbishkrimin e videos kishte shkruar: “Klipi "Tiger" nuk do te dale kurre! Ama kenga egziston ne arkivat dhe zemrat tona...”
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Ronela Më Në Fund Flet Për Këngën “Tiger”, Ja çka Thotë Ajo


Komente 0