Ronela Hajati

Xhirimet E Klipit Të Ronela Hajatit Ngjallin Panik Në Tiranë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-11-2015]
Ronela Hajati ka nisur xhirimet e klipit të saj të ri. Si pjesë e skenave të videoklipit, këngëtarja ka menduar që të ketë edhe persona të veshur në të zeza.

Tani kur sulmet terroriste janë kryetema e diskutimeve dhe rreziku është permanent, xhirimet në rrugë kanë ngjallur panik.

Ishte deputetja Mesila Doda që ka reaguar në Facebook duke postuar foto të personave për të cilët tha se i kanë lënë shije të keqe.

Por Ronela ka dhënë përmes një postimi në Instagram përgjigjjen e saj në lidhje me këto reagime, shkruan prive.al .

Ne u veshçin ata tipat si aladini dhe ali baba…nuk di…relax people! Is just a video! Make love not war! – është shprehur ajo në këtë rrjet social.

Mbetet të shihet në javët në vazhdim se çfarë do sjell Ronela tash kur projekti i saj që u prit shumë gjatë verës u bë e ditur se nuk do të publikohet kurrë.
 (Indeksonline)

Xhirimet E Klipit Të Ronela Hajatit Ngjallin Panik Në Tiranë


Komente 0