Ronela Hajati

Pas Padisë Nga Policia, Ja çka Thotë Ronela Për Klipin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-11-2015]
Këngëtarja Ronela Hajati nuk ka qëndruar e heshtur pas skandalit të bërë në lidhje me xhirimet e klipit të fundit.

Ajo nëpërmjet një postimi të lëshuar në llogarinë e saj në Instagram ka lëne edhe një mbishkrim në bazë të cilit në një far forme është munduar ti arsyetohet akuzave që janë bërë nga ana e policisë dhe e medieve.
 (Indeksonline)

Pas Padisë Nga Policia, Ja çka Thotë Ronela Për Klipin


Komente 0