Ronela Hajati

“Amini” I Ronelës Dhe Lidhja Me Young Zerkën

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-04-2016]
Ronela Hajati ka publikuar videoklipin më të ri të këngës që mban titullin “Amini”. Për muzikën dhe orkestrimin e kësaj kënge është kujdesur DeVox. Ndërsa vet këngëtarja e ka shkruar tekstin, sie dhe e ka bërë melodinë. Ana vizuale i është besuar produksionit Pro…Video.Prej kohësh flitet për një lidhje dashurie mes këngëtares Ronela Hajati dhe këngëtarit të muzikës rege, Young Zerka. Ndonëse të dy personazhet e kanë mohuar një lidhje, mediat në Shqipëri raportojnë se çifti ka vendosur të ndajnë të njëjtën çati duke marrë një apartament me qira në Tiranë.Ne klipin e saj më të fundit me titullin “Amini”, Ronela Hajati vjen mjaft provokuese, jo vetëm me format fizike por edhe me lëvizjet e saj. Gjithashtu duket se kënga është duke ecur mjaft mirë për shkak të komenteve dhe klikimeve që ka marrë deri tani.
 (Express)

“Amini” I Ronelës Dhe Lidhja Me Young Zerkën

  Ronela Hajati - Amini [Teksti dhe Klipi]

Komente 0