Audio

Top 200

Ronela Hajati - Tiger  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/02/2016

2016-02-19T17:56:04

Muzika:

Alandy

Teksti:

Ronela Hajati

Video Produksioni:

MAX Production
''Fire pon di dancefloor''
Je imi daba dom dom
''Roni got the dancehall''
Kush osh me kon osht
Krejt po i vrejm - 2X

Sa po don mos un jom n'ajer
Sa po don mo se dhe ti n'ajer eke
E kom veshtire kur nuk je afer
Sa do me shume kur nuk me mban as me le

Tiger, do me like a tiger
Love me like a tiger
Uh I wanna do it again - 2X

''Fire pon di dancefloor''
Je imi daba dom dom
''Roni got the dancehall''
Kush osh me kon osht
Krejt po i vrejm - 2X

Ti ma ke ti ma ke e para here
Fol si po ndihesh se per mu folin krejt
Dije se i kujt je me mire nesht
Jo pa mu jo pa mu jo nuk e ki drejt
Se do se do se do leht
Jo se lo jo se lo vet
Vetem jo nuk o lezet
Nuk du me t'rrejt nuk du me t'rrejt

Tiger, do me like a tiger
Love me like a tiger
Uh I wanna do it again - 2X


Ky tekst u dërgua nga Srećko Delibašić
Më Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:

Më Shumë...