TEKSTESHQIP

Ronela, Engliversal & Supercrax
Tek E Tek
Lyrics

jou engli ore si i keni punet sot
ku i keni shoket se i kam shoqet me vete

ajde boje flak tune tune
ajde ajde bone qysh ke qejf tune tune
afrohu ma ngat po kalojm mire
jo mos vjen marre tune tune tune tune

ec ma shpejt ec ma shpejt
pij detin ne neje
pij nejes ne det hej
ec ma shpejt ec ma shpejt
ta ndrova krejt lojen
ku ku sa lezet

2x
kur jena bashk edhe bota nalet
me ty me ty i haroj ton hallet
ti je me e mira ti je me e mira
kur po e ndezim naten
mi ploteson deshirat
4x
tek tek me ty mu ka tek
tek e tek tu e fik nga nje tek

tik tak tik tak zemer mos
me dy tima krej inati mu ka sos
edhe pak alkohol edhe edhe pak alkohol
sdi ca tkisha bo po ma mir nuk du me fol

kur jena bashk edhe bota nalet
me ty me ty i haroj ton hallet
ti je me e mira ti je me e mira
kur po e ndezim naten
mi ploteson deshirat
3x
tek tek me ty mu ka tek
tek e tek tu e fik nga nje tek

DËRGOI:
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, projekti muzikor është finalizuar tek artdhashësit i përpunuar me profesionalizëm edhe me videoklip muzikor, për të cilin u kujdes Fullmoon Production, ndërsa për regjinë u kujdes The Claudia. Videoklipi u publikua me datë 2 Qershor 2024. Këngës i janë përshtatur vargjet nga Ronela Hajati, ndërsa produksioni audio është sjellë tek publiku nga EngliVersal.