Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ronita Zeneli - Tradhtar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtar".
3. Video është e këngës "Tradhtar", por nuk këndohet nga Ronita Zeneli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ronita Zeneli - Tradhtar  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Elion Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

16/10/2020

2020-10-16T17:00:14+00:00


"Tradhtar" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Ronita Zeneli.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Ronita Zeneli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Venesa Doçi - Tradhtar

Me kan than qe e ke gjet ti fatin tan,
mkan tregu qe i din ti krejt per mu,
E din qe un skam tjeter,
dhe vuj plagen e vjeter
ti e din qe vuajj per tyy
qka mke ba e din te verteten
me ka len ma ke prish jeten
tjetra kurrr nuk ka met dasht
ma shum se un.
Ti je tradhtar
dhe mbetesh tradhtar per jet
o zemer e vrar
kurr tjeter ska me gjet
veq zotit ja kom lan
se veq aj ahakun ka me ta dhan .
ti kam fal
vitet me te mira n'jet
se kam pritt qe pa ty un ka me mbet
e din qe un skam tjeter
dhe e vuj plagen e vjeter
ti e dinn
qe vuaj per tyy
qka mke ba ti e din tverteten
me ke lan ma ke prish jeten
tjetraa kurrr
nukk kamm mett dashtt mashhumm se unn.
Ti je tradhtar
dhe mbetesh tradhtar per jet
o zemer e vrar
kurr tjeter skam me gjet
veq zotit ja kom lan
se veq aaj hakun ka me ta dhan .

Leta - Tradhtar

Mos shiko ne syt e mi,se smuj ma me ti fal,
e zbulove veten,e prej zemre mke dal-2here

Reff...Po ti kisha 100zemra
mi shiku shum me idhnim edhe bota eshte e vogel sa ide ke per mashtrim-2here

Lutjet tua tkota,parasysh nuk i marr,
ma mir tjem e lire,se me ty tradhtare-2here

Reff...Po ti kisha 100zemra mi shiku shum m e idhnim edhe bota eshte e vogel sa ise ke per mashtrim....2here...
Më Shumë Këngë Nga Ronita Zeneli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet