Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rosela Gjylbegu - O Moj E Vogël Sa Të Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  27

O moj e vogël sa të du
kur të shoh duke punu.

Jarina-ne o moj e vogël je.
Jarina-ne sa pun'tore që më je.

O moj e vogël ç'po qëndis
me gjergjef e me gjëndyz.

Jarina-ne o moj e vogël je.
Jarina-ne sa pun'tore që më je.

O moj e vogël ç'po mëson
n'shkollë të natës kur më shkon.

Jarina-ne o moj e vogël je.
Jarina-ne sa e zgjuar që më je.

O moj e vogël hije t'ka
kur ma ven pushkën në krah.

Jarina-ne o moj e vogël je.
Jarina-ne sa shkathët që më je.


Ky tekst u dërgua nga  namik

Rosela Gjylbegu - O Moj E Vogël Sa Të Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Moj E Vogël Sa Të Du".
3. Video është e këngës "O Moj E Vogël Sa Të Du", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:


Komente 1