Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rosela Gjylbegu - Jam Aty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Aty".
3. Video është e këngës "Jam Aty", por nuk këndohet nga Rosela Gjylbegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rosela Gjylbegu - Jam Aty  (Feat. Vullnet Ibraimi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  32

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Vullnet Ibraimi

Video Produksioni:

Daniel Joveski

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14

Komente

Asnjë Koment

20/03/2015

2015-03-20T18:00:00+00:00Dhe kur s'flet unë të dëgjoj,
Dhe kur thua nuk thashë gjë,
Heshtjen tënde arrij ta lexoj.

Driten fik , kur jam aty,
E kur ti s'dukesh përseri unë të dalloj,
Njëlloj si ti.

Më përket dhe kur s'të kam,
Jetoj me mungesën që për ty, zemra mban
Të takoj dhe kur s'të shoh,
Dhe nga malli sot ku jam , ku je
U bë kohë!

Dhe kur s'flet unë të dëgjoj
Dhe kur thua nuk thashë gjë
Heshtjen tënde arrij ta lexoj

Dritën fik , jam aty
E kur ti s'dukesh përseri unë të dalloj
Njëlloj si ti.

Më përket dhe kur s'të kam
Jetoj me mungesën që për ty, zemra mban
Të takoj dhe kur s'të shoh
Dhe nga malli sot ku jam , ku je
U bë kohë! (2x)

E dimë më mirë të dy
Se kur afrohesh me një njeri
Ti ke ne zemër aq shumë mall
Se me frymen tënde më ngjall
Dhe ti je ai deri në përjetesi

Të takoj dhe kur s'të shoh
Dhe nga malli sot ku jam, ku je..

Më përket dhe...
Dhe kur s'të kam

Të takoj dhe kur s'të shoh
Dhe nga malli sot ku jam , ku je
U bë kohë!

Muzika: Vullnet Ibraimi
Teksti: Vullnet Ibraimi
Orkestrimi: Vullnet Ibraimi
Video Produksioni: Daniel Joveski

Ky tekst u dërgua nga Angg
Më Shumë Këngë Nga Rosela Gjylbegu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë