Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Ibrahimi - Bije Labe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

Sa dola te porta
Nje djale me pa
Kush ta ka selitur
Jelekun me tha

Kush ta ka selitur
Se te shkoka shume
Apo mos je labe
Edhe ti si une

Ref 2x
Jam,jam,jam
Bije labe jam
Rritur me jelek
Opo dhe me xhamadan

Ç'me bere moj nene
Me stolite e tua
Djali qe mi pa
La koken per mua

Djali qe mi pa
La koken per mua
Ishalla nuk jemi
Te dy fis e sua

Ref 2x
Jam,jam,jam
Bije labe jam
Rritur me jelek
Opo dhe me xhamadan

Jeleke,xhamadane
Sa here qe mi pe
Vishi me tha nena
Te tuat i ke

Vishi me tha vishi
Nga nena peshqesh
Se je gjak nga fisi
Dere e pare te jesh

Ref 2x
Jam,jam,jam
Bije labe jam
Rritur me jelek
Opo dhe me xhamadan

Ref 2x
Jam,jam,jam
Bije labe jam
Rritur me jelek
Opo dhe me xhamadan
Rovena Ibrahimi
Publikimi: 07/08/2018
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Nexhip Seraj


Rovena Ibrahimi - Bije Labe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bije Labe".
3. Video është e këngës "Bije Labe", por nuk këndohet nga Rovena Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Ibrahimi:


Komente 0