A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Rovena Stefa - Bie Debore (2002)

Rovena Stefa - Ti Vetem Ti (2002)

Rovena Stefa - Paraja (2003)

Rovena Stefa - Dasma (2005)

Rovena Stefa - Llokum (2006)

Rovena Stefa - Lum, Lum (2008)

Rovena Stefa - Degjo Rovin (2011)

Rovena Stefa - Gëzimi I Dasmave (2012)

Rovena Stefa - Boll Me Lojna (2014)

Add album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019