Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rovena Stefa - Kthehu Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Ti".
3. Video është e këngës "Kthehu Ti", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rovena Stefa - Kthehu Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Bie Debore"

Komente

Asnjë Koment

11/06/2002

2002-06-11T11:00:00+00:00Vetem deshperim dhe dhimbja ne kete jete
ketu ne syte e mi ti sonte do te gjesh
dhe gjithe dashurine, qe ti lot e bere
brenda zemres sime do ta gjesh.

-Refreni 2 here-
Kthehu ti prane meje kthehu ti
dhe nese s'me do largohu prape.

jam kaq shume e deshperuar
sepse ti me ke munguar
si nje thike ne zemer une te mbaj
Kthehu prane meje kthehu ti.
- - -

Me koken te ulur vetem une shetis
ne shtepine e zbrazur neper erresire
dhe ndiej hijen tende dhe hapat e tua
mu ne zemren time si nje gur.

-Refreni 2 here-
Kthehu ti prane meje kthehu ti
dhe nese s'me do largohu prape.

jam kaq shume e deshperuar
sepse ti me ke munguar
si nje thike ne zemer une te mbaj
Kthehu prane meje kthehu ti.

Kthehu prane meje kthehu ti ...


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë