Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Miss Kiss Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

(Miss Kiss)

Shpirt e Zemer Jeta Ime Ty Te Pershperis
Letrat Qe Tjetra Ti Shkruan Një Nga Një Ti gris
Ndoshta Ste Dukem e Bukur Po Per Ty Jam Miss
Femrat Jan More Djali i Mamit Mjalt i Perendis

Ref: Mos Kerko Ti Per Miss Se Ketu Me KE Mua
Sa 100 Per Ty Vlej Vetm Sespse Te Dua
Ti Per Miss Po Kerkon Te ket DHe Kaqurrela
Ske Ku Shkon More Djal Te Kam Lidhur Me Tela

Tradshetin Moj Zemra Ime e Paske Në Fis
Jam e Bukur Shum e Bukur Por Ti Don Nje Miss
Ta Kan Prishur Fare Mendjen Ata Te Shtepis
Eja Të Ta Heq Merakun Zemra Me Nje Kiss

Ref: Mos Kerko Ti Per Miss Se Ketu Me KE Mua
Sa 100 Per Ty Vlej Vetm Sespse Te Dua
Ti Per Miss Po Kerkon Te ket DHe Kaqurrela
Ske Ku Shkon More Djal Te Kam Lidhur Me Tela

(Miss Kiss)

(Kiss Baby Kiss)

Ref: Mos Kerko Ti Per Miss Se Ketu Me KE Mua
Sa 100 Per Ty Vlej Vetm Sespse Te Dua
Ti Per Miss Po Kerkon Te ket DHe Kaqurrela
Ske Ku Shkon More Djal Te Kam Lidhur Me Tela

(Kiss Baby Kiss)


Ky tekst u dërgua nga Fatjeta

Rovena Stefa - Miss Kiss
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miss Kiss".
3. Video është e këngës "Miss Kiss", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0