A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Rovena Stefa - Nuk E Di


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/01/2012

2012-01-09T23:19:28

E pesova une e mjera,
me ka humb gjumi nder sy
nuk e di qfar fati pata
kam ra n*dashni me ty

Me ate qe mke punuar
ta dish mire se borgj ta kam
100here them met harruar
200here behem pishman

2x-Nuk di si do shkoj halli
nuk e di kujt me ju qa
kur largohesh me merr malli
kur afrohesh s*du met pa

E pesova une e mjera,
me ka humb gjumi nder sy
nuk e di qfar fati pata
kam ra n*dashni me ty

Me ate qe mke punuar
ta dish mire se borgj ta kam
100here them met harruar
200here behem pishman

4x-Nuk di si do shkoj halli
nuk e di kujt me ju qa
kur largohesh me merr malli
kur afrohesh s*du met pa


Lyrics submited by Tina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019