Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Xhan Moj Yll, Xhan Moj Hene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Cdo te hen ku isha mbremë gjes fistana naten pa hene pa o pinga ne kembe qu perplasa ne nje tende xham moj yll, xhan moj hene""nuk rri vete pa te ncan.xhan moj yll,xhan mos hene,moj miliona breze qane.xhan moj yll,xhan moj hene.nuk rri vete pa te ncene
2x
Qente lihen dhe tu ngrene cunte miloja ne kembe gryken me gjerdane ne zemer qe ne mes e lart e qene xhan moj yll,xhan mos hene,moj miliona breze qane.xhan moj yll,xhan moj hene.nuk rri vete pa te ncene
2x
Zbardhon si bora ne hene
Zbardhon si bora ne qorr
Plac moj plac se me terbove
Dhe 2 mend qe pac mi more
2x
xhan moj yll,xhan mos hene,moj miliona breze qane.xhan moj yll,xhan moj hene.nuk rri vete pa te ncene(4x)


Ky tekst u dërgua nga  djellza

Rovena Stefa - Xhan Moj Yll, Xhan Moj Hene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhan Moj Yll, Xhan Moj Hene".
3. Video është e këngës "Xhan Moj Yll, Xhan Moj Hene", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0