A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Rovena Stefa - Ti Vetem Ti


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2002

2002-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ti Vetem Ti"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Vetem Ti" kënduar nga Rovena Stefa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rovena Stefa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Artan Bakija - Ti Vetem Ti

TI VETEM TI ME JE MALLE
TI ME JE ENDRRA E GJALLE
TY VETEM TY NE SHPIRTE TE MBAJ
TY QE ME GEZON E ME BEN TE QJ
TY QE ME SHTON RRUDHAT NE BALLE
KA SHTEGETON SONTE VALLE
TY VETEM TY TE KAM ZJARR
LOTI IM QE TE FSHEH NGA KJO BOTE NEN QEPALL

ref

TE LUTEM TY PRA
NGA UNE MOS KERKO
QE ZEMRA TE HESHT
MOS ME MUNDO
MLEJO TE NDJE
TE IKIM NE QILELL
E VERTETA DASHURI
TI VETEM TI

TI VTEME TI ME JE DRITE
CDO MENGJES ME TY LINDE
TI CDO NATE ME JE HANE
SHPIRTIN TIM TE NGRIRE ME FRYM MA MABAN
TY QE TE KAM PLAGE TE RENDE
LOTI IM KA EMRIN TEND
TY SYVE TU TE GESHTENJE
NUK DUA TJU IK TI MASHTROJ TI GENJEJE

ref

TE LUTEM TY PRA
NGA UNE MOS KERKO
QE ZEMRA TE HESHT
MOS ME MUNDO
MLEJO TE NDJE
TE IKIM NE QILELL
E VERTETA DASHURI
TI VETEM TI

Mc Qoppa - Ti Vetem Ti

Clirim:
ReF:

Ty vetem Ty ti kushtoj kta lot ne sy
ti vetem ti je arsyeja qe sot mbaj zi
ti vetem ti je ajo qe zemra imee veq ty te do
ti vetem ti po m'mungon tash je ne parajs a me ndegjon

Mc.Qoppa
kalojn dit kalojn net e un jom met vet
per mu ska ngushllim e kalumja po mvret
po me vrasin kujtimet po me kujtohen ledhatimet
ti je arsye e vetme qe tash i urrej takimet
ti ishe per mu drita ishe toka ishe qielli
at dit kur u largove mu dok se u shu dielli
jeta na ndauu ky osht fati jem tragjik
jom i vetmum nket bot ni laps ni flet i kom mik

REF:
Clirim:
ti vetem ti je ajo qe zemra imee veq ty te do
ti vetem ti po m'mungon tash je ne parajs a me ndegjon
Ty vetem Ty ti kushtoj kta lot ne sy
ti vetem ti je arsyja qe sod mbaii zi
ti vetem ti je ajo qe zemra imee veq ty te do
ti vetem ti po m'mungon tash je ne parajs a me ndegjon

Mc.Qoppa:
yehh iom kritik i botes iom kritik i natyres
tash frigohem prej vetes kur dal para pasqyres
e urrej vdekjen i urrej ndarjet tragjike
sonte nee knoii osht per ty oj mike
munohem mu permbait diku n'mbredin tem
e pse nuk arrita tash zemra pom dhem
munohem e kam Kot ti ishee gjithqka nket bot
ti dje ma fale jeten un vajtoj per ty sot

ReF:
Clirim
ti vetem ti je ajo qe zemra imee veq ty te do
vetemm ty vetem ty ste shoh ne sy
se zemra imee vajton per ty
vetemm ty vetem ty ste shoh ne sy
se zemra imee vajton per ty
vetemm ty vetem ty ste shoh ne sy se zemra imee vajton per ty

Murat Gjoniku - Ti Vetem Ti

2x
eja vajz kur me merr malli mos me ler me u djeg si zjarri zeri yt e buzeqeshja jote ma tmirat ksaj bote

2x
ti ti ti vetem ti i jep zemres dashuri jo jo jo mos har0ro se kjo zemer shum te don

2x
kur te thrras ty ne telefon eja se kjo zemer te don ska nevoj me thon te dia mir e di cka je per mu

4x
ti ti ti vetem ti i jep zemres dashuri jo jo jo mos har0ro se kjo zemer shum te don
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018