Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Rovena Stefa - Djepi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  77

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Qa Po Bojm Na Sonte"

Këngë e albumit:

"Hite Verore"
Veshtir te jetosh vete
e vogel kjo dynja
lakimtare une per moter e vella
te gjith lozin e kendonj
njeri tjetrin sa e mbrojne
une e vetme pa shoqeri
nene lind dhe nje femi

ref:
Nese ska kush ta perkundi
nese nene ti nuk ke kohe
jam une ajo qe mundi kete deshire ti ma ploteso do ti kendoj une ninulla
te ma zeje gjumi mua ne kra
ta dii oj nena ime se kam nje moter apo vella

Nuk matet lumturija
gjith boten me ta dhene
por me shtepin plot femijt
te therrasi nane
te gjith lozin e kendonj
njeri tjetrin sa e mbrojne
une e vetme pa shoqeri
nene lind dhe nje femi

ref:
Nese ska kush ta perkundi
nese ti nene nuk ke kohe
jam une ajo qe mundi kete deshire ti ma ploteso do ti kendoj une ninulla
te ma zeje gjumi mua ne kra
ta dii oj nena ime se kam nje moter apo vella


Ky tekst u dërgua nga Lirije Aliu
Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet