Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Kuq E Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  6

U vesha kuq e zi
U nisa për shqipëri
Amanet Baba m'ka lan
Ni flamur me e pru n'Tiran
E kam emrin SHQIPETAR
E dua bashkim kombetar
Ose sod ose kurr na bashkon ni flamur

Hej Hej
Kuq e zi o krejt shqipnia
ktu ktu osht kosova e qameria(2x)

Une jam dem baba dem
Ky o vendi jem
Jam tetov jam ulqin
E sjetojm me si jetim
Jam prshev e gostivar
Jam malsi e tivar
Gjyshin e kam pas ne vlor
Eka majt flamurin ne dor

hej hej
Kuq e zi o krejt shqipnia
ktu ktu osht kosova e qameria(4x)


Ky tekst u dërgua nga Flora


Nuk kemi video për këtë këngë.
Rovena Stefa - Kuq E Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kuq E Zi".
3. Video është e këngës "Kuq E Zi", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0