Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - S'ish Bo Nami Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4

2X..
Sish ba nami met pas Ngaat
Gjdoo Diit E Gjdoo Naat
Buzett Me mi Fal oo Keq sish kaan

Po me Rrihet Veq me tYy..
Smuj me nejt Pa Tpaa me Syy
Mos met thirrka 2 3 heer
gjumi nuk me MEEr.

O mos met Thiir ka 2 3 her
Gjumii nuk me MeeR

2X..
Sish ba nami met pas Ngaat
Gjdoo Diit E Gjdoo Naat
Buzett Me mi Fal oo Keq sish kaan


Ky tekst u dërgua nga  dini98

Rovena Stefa - S'ish Bo Nami
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ish Bo Nami".
3. Video është e këngës "S'ish Bo Nami", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0