Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - Fluturoi Dallendushja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Fluturoj dallendyshja ra n'bostan e
Moj Lulije me belin taman e x2

Ref...
Aman aman jolla bel holla
Te deshta te morra
Aman aman jolla shel jolla
Te deshta te morra

Fluturoj dallendyshja shkoj perpjet e
Nuk e le moj ty pa te marr sivjet e x2

Ref...
Aman aman jolla bel holla
Te deshta te morra
Aman aman jolla shel jolla
Te deshta te morra

...

Ref...
Aman aman jolla bel holla
Te deshta te morra
Aman aman jolla shel jolla
Te deshta te morra


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Rovena Stefa - Fluturoi Dallendushja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fluturoi Dallendushja".
3. Video është e këngës "Fluturoi Dallendushja", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0