Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Rovena Stefa - Po Vijne Dajallaret  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Boll Me Lojna"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Po Vijne Dajallaret" kënduar nga Rovena Stefa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rovena Stefa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Zait Aliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

O ne kater ane degjohen surlat e tuponat
ne dasmen e nipit po vijne dajallaret
o del motra ke dera vllezrit me i prit
mire se vini vellezer ne dasmen e nipit

O kan dal tan mahalla dajet i shikojn
me kenge e me valle te nipi si shkojne
o del motra ke dera vllezrit me i prit
mire se vini vellezer ne dasmen e nipit

Prej gezimit dajallaret alltit i kercasin
para shtepis te motres tuponin e plasin
o del motra ke dera vllezrit me i prit
mire se vini vellezer ne dasmen e nipitMë Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet