Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Stefa - 2 Bylbyla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Kendojne dy bylbylat o
Saba me saba x2

A e din o çun i lales
Se jam bo rixha x2

Hajde shkojme ta vejme niqahin
Xhan o mori x2

A do vish me dhane xhevapin
Bije e lales bije x2

...

Ne kater ane degjohen
Surlat dhe tupanat x2

Ne dasmen e nipit
Po vijne dajallaret x2

Ref...x2
Del motra te dera
Vellezerit me i prit
Miresevini vellezer
Ne dasmen e nipit

Kane dale tan mahalla
Dajat t'i shikojne
Me kenge e me valle
Te nipi si shkojne x2

Ref...x2
Del motra te dera
Vellezerit me i prit
Miresevini vellezer
Ne dasmen e nipit

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Rovena Stefa - 2 Bylbyla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "2 Bylbyla".
3. Video është e këngës "2 Bylbyla", por nuk këndohet nga Rovena Stefa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Stefa:


Komente 0