A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Rovena Stefa - Një Gjethe Më Nis


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/03/2013

2013-03-16T17:57:34

As nuk rrij e as nuk shkoj
mbeta peng ne nje qerpik
as nuk vdes e as nuk rroj
humbur ne nje qiell magjik.
Nje komet rrij e veshtroj
ylli saj je as je ti
doren zjas qe ta takoj
mbetet vec nje grusht me hi.

Iki larg,larg nga ty
here te pres here te krijoj
dhe kur je dhe kur sje
djelli yt me ndrin nje lloj.

Refreni ( 2 here )

Nuk pres ne telefon as letra jo nuk pres
e nje gjethe te verdhe ti me nis
mbi to asgje mos shkruaj
jo jo asgje mos shkruaj
se gjithça do ma thot vet ajo.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019