A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Muzikë Për Fëmijë Shqip

:: Më Të Klikuarit e Javës

Vijon mësimet në shkollën Zejnel Salihu. Në Korrik 2014, Blinera Jashanica merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Ëmbelsirat", ku fiton çmi...
Muzika është një talent i trashëguar në familjen e saj. Babai i saj është një kitarrist profesionist, po ashtu dhe daja është një kompozitor i njohur....
Ai ka nje kenge te titulluar "Peshku i Arte" e cila degjohet shpesh ne ekrane dhe koncerte. Pervec muzikes ai merret edhe me violine. Ka shkuar ne shu...
Në Shtator 2016, Kejsi Buci merr pjesë në Diamond Fest 2016 me këngën "Kejsi Vip". Më datë 14 Prill 2017, Kejsi Buci publikon videoklipin "Kuq E Zi...
Në Nëntor 2013, Arlind Lamaxhema merr pjesë në Lyra Fest 2013 me këngën "Xhimi Ne Det". Në Janar 2014, Arlind Lamaxhema merr pjesë në Xixat E Flakë...
Vjosa Selmani studion ne gjimnazin e Mitrovices. Eshte kengetare e grupit "BAND 4". Ajo thote per veten se e dashuron muziken dhe te kenduarin. Kalon ...
Më datë 28 Dhjetor 2014, Bora Neli publikon videoklipin "Miresevjen O Vit I Ri"....
Në Nëntor 2014, Erion Koxha & Era Koxha marrin pjesë në Bilbilat E Korabit 2014 me këngën "Syt E Nënës"....
Ajo ka nisur të këndojë që në moshën gjashtë vjeçare. Ka marrë pjesë në shumë aktivitete, përfshirë dhe ‘The Voice Kids 1’, tek i cili nuk mundi të ka...
Ajo ka jetuar për shumë kohë në Greqi. Muzika është pasioni më i madh i Niseas. Talenti i saj është spikatur në një orë mësimi dhe më pas ajo ka gjetu...
Ajo ka filluar të merret me muzikë prej dy vitesh, duke u bërë pjesë e aktiviteteve të shkollës. Koha e Alisës ndahet në studimin e lëndëve shkollore,...
Muzika është një pjesë shumë e rëndësishme e jetës së Frensit. Ajo është angazhuar në shumë aktivitete muzikore si këngëtare si dhe si organizuese te ...
Ai është një fëmijë shumë aktiv dhe i apasionuar pas botës së artit. Dy herë nënkampion ndërkombëtar i kërcimit karaibik, ai e projekton të ardhmen e ...
Ajo ka marrë pjesë në shumë konkurse muzikore prej të cilave shpesh ka dalë me çmime të para. Muzika është bërë pjesë e jetës së saj në forma të ndrys...
Ka zgjedhur të ndjekë rrugën e artit që në moshën 3-vjeçare. Ajo studion në Liceun Artistik për violinë, por më së shumti i pëlqen muzika dhe look-u r...
Janë më shumë se 8 vite që e ka bërë muzikën bashkëudhëtare të jetës së saj. Ajo ka marrë pjesë në disa aktivitete muzikore në Itali. Vivian ka patur ...
Olta dhe motra Olsa Miftari jetojne ne Ferizaj dhe vijojnë klasën e 5-të. Muzikën e kishin pasion që kur ishin të vogla. Kanë marrë pjesë në shumë fes...
Në Dhjetor 2016, Vanesa Jakupi merr pjesë në Lyra Fest 2016 me këngën "Shoku Llafazan". Në vitin 2017, Vanesa Jakupi merr pjesë në Albanian Star 20...
Në Maj 2017, Riana Zeneli merr pjesë në Diamond Fest 2017 me këngën "Bora"....
Dreni ka filluar te kendoj para 1 viti paraqitja dhe kenga e tij e pare ishte ne Gjilan ku mori pjese te festivali "Mollekuqet" me kengen duet "Bota j...

:: TOP 100

» Renditja e Plotë »


:: VideoKlipe Shqip

» Renditja e Plotë »

:: Të Rejat E Fundit


:: Fotogaleria
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019