A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Muzikë Reggae Shqip

:: Më Të Klikuarit e Javës

Më datë 21 Maj 2018, Ibo Buzoli publikon videoklipin "Shum Je Nxhe". Më datë 23 Qershor 2018, Ibo Buzoli publikon videoklipin "Mir Po Dokesh", në b...
Dhurata Murturi e njohur per publikun si Dhurata Dora lindi ne Nurenberg te Gjermanise ku ka jetuar se bashku me familjen. Shkollen fillore e ka perfu...
Donald Najtellari, ndryshe i njohur si Young Zerka, eshte nje artist shqiptar i lindur ne Korce. I rritur ne nje familje me kushte te mira jetesore, Y...
Prindërit e tij janë nga Kruja dhe e kanë quajtur djalin e tyre pas mbretit ilir, "GENT", një mbreti i fuqishëm i Ilirisë, sepse donin që biri i tyre ...
Cliqme, reperi afrikan që njihet për stilin e tij të këndimit afro-shqip, mori famë me bashkëpunimin e tij me Capital T. Ai njihet për performancat e ...
Sean Paul Ryan Francis Henriques, known by his stage name Sean Paul, is a Jamaican dancehall rapper, singer-songwriter, and producer. Sean Paul was bo...
Më datë 12 Korrik 2018, Obie Kellz publikon videoklipin "Hec Te Lali Jot". Videoklipi u prodhua nga MAX Production....
Emri i tij i vertete eshte Gentjan Bajrami. Në Prill 2006, G.B.M.C. merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Gjykimi". Në Maj 2009, G.B.M.C. merr pje...
Ajo do të sjellë një energji pozitive në muzikë, duke iu larguar teksteve të dashurisë pasi sipas saj tashmë janë bërë demode. Më datë 24 Shtator 2...
Më datë 19 Maj 2018, Bala publikon videoklipin "Bebe". Më datë 13 Gusht 2018, Bala publikon videoklipin "Gjith Naten". Më datë 29 Shtator 2018, ...
Austin Santos, better known by his stage name Arcángel, is a singer and songwriter. He was born in New York City, and eventually moved to Puerto Rico ...
Ai është rritur në Berat në lagjen Çelepias ku ka zhvilluar dhe shkollën fillore "Zihni Toska". Në moshën 17 vjeç, ai e dalloi talentin e tij për muzi...
Më datë 12 Korrik 2014, Dj Viper publikon videoklipin "Hello", në bashkëpunim me Albagino. Më datë 10 Korrik 2015, Dj Viper publikon videoklipin "H...
Më datë 7 Qershor 2019, Nevu publikon videoklipin "Badman"....
Më datë 29 Qershor 2019, Pharao publikon videoklipin "Champion". Teksti i këngës u shkrua nga Pharao....
Më datë 16 Gusht 2018, Venom publikon videoklipin "Albanian Dancehall"....
Ai filloi të performonte në moshën 12 vjeçare dhe këndoi me rapperin amerikan Issa Dina kur ishte vetëm 16 vjeç. Me miqtë e tij, ai formoi një formaci...
Mr Rez aka Albanian Reggae Ambassador, është pionier i DJ Reggae Dancehall / Hip Hop në Shqipëri. Në vitin 1991 shkoi me familjen në Pisa, Itali. në v...
Më datë 30 Maj 2014, Leonora Poloska publikojnë videoklipin "Me Neve", në bashkëpunim me B-Boy. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Me këtë këngë...

:: TOP 100

» Renditja e Plotë »


:: VideoKlipe Shqip

» Renditja e Plotë »

:: Të Rejat E Fundit


:: Fotogaleria
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019