TEKSTESHQIP

Ya Nina & Ledri Vula
Narco
Lyrics

Ya nina:
Narcoo qysh ja bon ti pa mu
Um don si narcoo
A mun rrin ti pa mu
A je ti narco
Qysh em don ti nuk tdu
Na-na-na-na narcoo
Qysh um don ti nuk tdu

Rolling up the ganja jam okay
S'po ma nin mo qa-qa-qa
Ca po don get out of my way
S'po ma nin na na
Yeah yeah come down [?]
Baby po don me shku downtown
Yeah you like it real nasty
Se do stank girls hoes un i kom bo block
Fucking snake girls hoes [?]
E shoh qe hate-in edhe presin un me bo nji hap
Po une nuk jom si ato i mean i don't give a f**k

O-o baby ma kan inatin
Yeahh
O-o jom tum njek e sem kapin

Narco qysh ja bon ti pa mu
Um don si narco a mun rrin ti pa mu
A je ti narco qysh em don ti nuk tdu
Na-na-na -na narco qysh em don ti nuk tdu

Ledri Vula:

Po dojn me m'cu un rehab and i said no no no
Mujm me kon gabim vet po apet no no no
Pak o classy pak o seksi edhe pak o cool
I like the hoodie me martinka e fustani shkurt
I like te beli holl edhе fat ass me pas n'dor
Vec rri me mu ni nat еdhe qe don mo s'flasim kurr
Me ty un kisha pshtjell ishalla s'bina ndell
Love is in the air hajt merr frym thell
Mi hi me bo fail, addicted ki mu mshel
Ski me dit mu nxerr si El Chapo n'jail

Ref:
Narco qysh ja bon ti pa mu
Um don si narco a mun rrin ti pa mu
A je ti narco qysh em don ti nuk tdu
Na-na-na-na narco qysh em don ti nuk tdu