A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • R
  • Rudi
  • Ejani Ju Ftojme Ne Party

Audio

Video Link

Rudi - Ejani Ju Ftojme Ne Party  (Feat. Stine & XXL)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/11/2003

2003-11-21T00:00:00

Featuring

Stine

Këngë e albumit:

"Rudinastia"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2003Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ejani Ju Ftojme Ne Party" kënduar nga Rudi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rudi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019