Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ryva Kajtazi - Hajde Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Zemër".
3. Video është e këngës "Hajde Zemër", por nuk këndohet nga Ryva Kajtazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ryva Kajtazi - Hajde Zemër  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  54

Muzika & Orkestrimi:

Don Arbas

Teksti:

Big Basta

Video Produksioni:

Urban Graphics

Këngë e albumit:

"Xixa Xixa"

Komente

10 🔥

27/06/2011

2011-06-27T17:38:51+00:00

Sa kohe me ty
nga hera e pare
dhe vjen nje dite
jetojme te ndare
nuk mund te kerkoj me shum
vetem nje sekond me teper
te ta them se vetem une
te dua si asnje tjeter

Ref:(2x)
Hajde zemër rri dhe pak
mos me lerë pa thene nje fjalë
pse me ben te ndihem m'faj
nuk e meritoj aspak

A kan kuptim
fjalet e mia
sot une kam frike
sikur ta dija
nuk mund te kerkoj me shum
vetem nje sekond me teper
te ta them se vetem une
te dua si asnje tjeter

Ref:(2x)
Hajde zemër rri dhe pak
mos me lerë pa thene nje fjalë
pse me ben te ndihem m'faj
nuk e meritoj aspak

Muzika: Don Arbas
Teksti: Big Basta
Orkestrimi: Don Arbas
Video Produksioni: Urban Graphics

Ky tekst u dërgua nga Aidda10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet