Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ryva Kajtazi - Duhemi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duhemi".
3. Video është e këngës "Duhemi", por nuk këndohet nga Ryva Kajtazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ryva Kajtazi - Duhemi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  96

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Don Arbas

Video Produksioni:

ASHA

Komente

3 🔥

26/02/2012

2012-02-26T15:38:40+00:00Pran teje,
enderr jam e vertet,
pran meje,
ti jeton tjeter jet.

Jemi kaq pranë
Ska kush na ndan
Joo
Duhem aq shumë
Ajo na mbronë
O Yeahh

Tash ty te kam sikur driten ne sy,
Edhe jemi bashkë
Nuk pranoj t'jetoj jeten pa ty
Nuk ja vlen te thash

Pran teje,
gjalle un jam,
Zemer te n`djej
Pran meje
E ke shum nxeht
Ndjehesh komplet

Jemi kaq pran
Ska kush na ndan
Joo
Duhem aq shum
Ajo na mbron
O Yeahh

Tash ty te kam sikur driten ne sy
Edhe jemi bashk
Nuk pranoj te jetoj jeten pa ty
Nuk ja vlen te thash


Ky tekst u dërgua nga Sara   MyTryy1
Më Shumë Këngë Nga Ryva Kajtazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet