TEKSTESHQIP

Ryva Kajtazi
Ma Thuaj
Lyrics

nese neser nuk do jemi te
dy e kam problem , ne momentin
jam shum mir me ty kenaqsi dot'kem
ti më fal veq ndjen te me mbash ti praan,
ti më ke me nxis smundem qe te kaam

ref:më thuaj perseri, ma thuaj fjalën
me te bukur qe di ti
me fol edhe nje her dhe me qo
ne neje tieter atmosfer.

ref:ma thuaj perseri ma thuaj
fjalen vetem ashtu sic di ti
e thuaj nje fjal kott
thuaj djalo te me qosh ne tieter bot

ti me fal veq ndjen te me mbash ti praan
ti me ke me nxis qmendem
qe te kaam

ref:më thuaj perseri, ma thuaj fjalën
me te bukur qe di ti
më fol edhe nje her dhe me qo
ne një tjeter atmosferë.

ref:ma thuaj perseri ma thuaj
fjalen vetem ashtu siq di ti
e thuaj nje fjal kotë
thuaj djalo te me qosh ne tieter botë

DËRGOI: