TEKSTESHQIP

Ryva Kajtazi
Mendo
Lyrics

Jeta është fjalë e shkruar ne zallë pa ty s jetoj edhe pse jam gjalle.Ku je ti ku je ti që më nuk te shooh pse e thrret pse e thrret zemren që të do.

Ref:
Mendo per vitet qe ti kam fal mendo per netet qe nuk na kan ndare, mendo per lotet qe mi le ne sy jeto per mua prape siq jetoj per ty.Mendo per vitet qe ti kam fal mendo per netet qe nuk na kan ndare fjalet e botes jan
te kota fare,mos u beso buzeve genjeshtare.

Sa zjarre ndizen e kthehen ne hiiiii po ti s vjen te une e as une tek tiiiii.pse nuk vjen pse nuk vjen pse me len te qaaaaj pse ste harroj kur m harron pse ne zemer te mbaj.

Ref:
Mendo per vitet qe ti kam fal mendo per netet qe nuk na kan ndare,mendo per lotet qe mi le ne sy jeto per mua prape siq jetoj per ty.Mendo per vitet qe ti kam fal mendo per netet qe nuk na kan ndare fjalet e botes jan te kota fare,mos u beso buzeve genjeshtare.(2x).

DËRGOI:
INFO
Kompozimin dhe okestracionin e punoi Marjan Filipovski (MAKI).