TEKSTESHQIP

Ryva Kajtazi & Burim Hoxha
Moj E Mira N'ato Male
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Mira N'ato Male" kënduar nga Ryva Kajtazi & Burim Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.