TEKSTESHQIP

Ryva Kajtazi
Hajde Ma Knena
Lyrics
(Feat. Turabi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Ma Knena" kënduar nga Ryva Kajtazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 18 Qershor 2022, Ryva Kajtazi publikon videoklipin "Hajde Ma Knena", në bashkëpunim me Turabin. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics, ndërsa produksioni audio u realizua nga Nurteel.