A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

S4MM - La Familia  (Feat. Noizy)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  135

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/06/2018

2018-06-07T22:40:22

Featuring

Noizy


Jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
Gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia

jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia

NOIZY

Qe 10 vjet jam i pari npist
dhe shkova porosita dhe nje pista
Qe 10 vjet tu bo pare tpastra
hala tu harxhu paret e pista
skam meshire per kta kurvat e vogla
vin cunat me hoodies nga Londra
63 po djegin pistonat
i paketojm dhe i fusim ke kofka
mos fol shum se t'hik noflla 2x
Epoka Noizyt ka me u mbajt mend sot ca do thojn qe kam jetu ne kohn e tina
bizesmen rreth meje, avokata rreth meje, real shoters rreth meje, profesionista rreth meje

jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia

jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia

S4MM

ata e din situaten qato sguxojn mem shajt
po folin msheft, po punojn per depeka
kta spo mujn mem nal vetmi sen o per mem vra
na po rrina nalt, kta po thojn qe kena ra
oh jee je tjap tript si me kon acid
i paketojm kilet i cojm transit
po na vjedhin stlin po na cojn afit
tu i gjujt si Granit Xhaka, *boom* dinamit
hala me kto 2 kom jam ka eci
qato ton jeten e kon film
ja mu spo mfolin me stila kto pidha
se i mar me sil bree

i kom kret shokt rreth meje
qato smujn me mshef rreth teje
i kom si vllazen reth mejeee
qato spo rrina rreth teje

jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia

jena mbledh me grupin sonte oh baby po na thirrin la familia
gjishtin e mesit tonve oh baby se i myti xhelozia


Lyrics submited by ergi.tahirie-Cards (5)

2018-08-04 09:43:36
Gishtin e mesit tonve
Se i myti xhelozia
2018-07-25 08:42:03
Oh baby po na thirrin la familia
2018-06-12 06:17:21
Vin cunat me hoodies nga Londra
2018-06-12 06:06:15
Qe 10 vjet jom I pari npist
U krijua nga gena 2018-06-08 09:00:40
Epoka Noizyt ka me u mbajt
mend sot ca do thojn
qe kam jetu ne kohn e tina

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018