A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

S4MM - Dashuri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  146

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

15/09/2018

2018-09-15T17:15:17

Per ty sa here qe m'vesin
I thom qe nuk m'don mo
Ma bojn ku e ki ex-in
Ia boj qe se kom pa, no

E kto kujtime kan met
Kush pi bon njet
E kush me kon met
Ti me to une vet

Ref.
Se ti je kon dashuri, dashuri, dashuri
Ti, dashuri dashuri dashuri
E mke ardh si magji, si magji, si magji
E mke ardh si magji, si magji, dashuri.

E tash me kon je ahh
Kallzom me kon je-e-ee
E tash me kon je ahhh
Kallzom me kon je-e-ee

Kallzom me kon je 2x

Tash meta me veten
Mmm zemer ti kthema mu jeten
Jo nuk ishte njejt si ti, kur dola me tjetren (yeah yeah)
O pasha veten
Du me pi bejb kejt detin
Se per ty jom i etun
Zemer kon je ka don
Kon ti pe kon ti pe don
Edhe e di qe o ron
Po nese ti munesh ti munesh harrom

Ref.
Se ti je kon dashuri, dashuri, dashuri
Ti, dashuri dashuri dashuri
E mke ardh si magji, si magji, si magji
E mke ardh si magji, si magji, dashuri.

E tash me kon je ahh
Kallzom me kon je-e-ee
E tash me kon je ahh
Kallzom me kon je-e-ee

Kallzom me kon je 2x


Ky tekst u dërgua nga oli   diona   deacahaniKartolina (5)

2019-06-22 09:29:23
Kto kujtime kan met
Kush pi bon njet
E kush me kon met
Ti me to, une vet
2018-10-04 23:13:47
Po nëse ti munesh, ti munesh harrom
U krijua nga kInG nAtTy ..... 2018-09-23 23:09:37
Per ty sa here qe m'vesin
I thom qe nuk m'don mo
Ma bojn ku e ki ex-in
Ia boj qe se kom pa, no
U krijua nga kInG nAtTy ..... 2018-09-21 08:27:32
O pasha veten
Du me pi bejb kejt detin
Se për ty jom i etun
2018-09-18 09:28:56
Se ti je kon Dashuri, Dashuri
Ti Dashuri, Dashuri, Dashuri
E m'ke ardh si Magji, si Magji

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019