A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

S4MM - Janari


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  83

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/01/2019

2019-01-28T18:25:40

E asaj, kur i fol si me fol kot
Se zemrën e ka të ftoht
ëëëh
E për të po qesin lot
Po asaj nuk ja nin
aaah
Se shpirtin ma ke kall
aaah
Ton natën tu kcy pa u nal
Edhe bebe je e rrall
Ohhh yeah
Se zemrën e ki të ftoht si janari
Yeah Yeah Yeah Yeah
E ti pe din qa du
Une e di qa don
E prej meje mo jo nuk ki ka shkon
Se ti je dashnia
E pom vret si alltia
Se ti je dashnia
Veq kaniher o...

Ref:2
Zemra e ftoht si janari (yeah)
E për mu se merr malli (yeah)
Për të krejt botën e nali (yeah)
Zemra e ftoht si janari (Yeah)

I ki syt e nxehtë
Ama
Zemrën e ftoht
Si ti nuk ka hic(baby)
Jo nuk ka plot
E sa herë po ja lypi
Ajo o ka m'thot
Hajt pe lojm për nesër
Se nuk po du sot
Ti pe din qa po du
Baby a ma fal ti ni nat X2
aaah
Jo be mos ma bo për inat X2
Ma ke bo "Mi corazon"
ma shum qa po don
O tu lujt me to edhe so ka i intereson
Kthema prap nese nuk bon
Pse po m'a vonon
Ti pe din mir për ty krejt i kisha lon
ëëëh
Se ti je dashnia
E pom vret si alltia
Se ti je dashnia
Veq kaniher o...

Ref:2
Zemra e ftoht si janari (yeah)
E për mu se merr malli (yeah)
Për të krejt botën e nali (yeah)
Zemra e ftoht si janari (Yeah)


Lyrics submited by heme-Cards (4)

U krijua nga Anna 2019-01-31 09:22:22
Se ma bon nesër nuk bon
Pse po m'vonon?
Ti pe din mir
Për ty krejt i kisha lon
U krijua nga S4MM❤️ 2019-01-29 19:37:54
Se ti je dashnia
E pom vret si alltia
Se ti je dashnia
Veq kaniher...
2019-01-29 19:34:49
I ki sytë e nxehtë
Ama zemrën e ftohtë
Si ti nuk ka hiq
Jo nuk ka plot
2019-01-28 21:19:00
Zemra e ftohtë si Janari
E për mu s'e merr malli
Për të krejt botën e nali
Zemra e ftohtë si Janari

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019