TEKSTESHQIP

S4MM
Habibi
Lyrics

Syt i shkelqejn kur e thirri habibi habibi
Zemren ma ka fal, yeah
Dashnia jon shum e fort si khabibi, habibi
Frymen ma ka nal, yeah
2x

Shum e bukur je,
Po t’bon dritë edhe hija,
Trupin e nxeht kur ta preki,
Kadale oh my god, mama mia

Per ty i hupi 1 million krejt cash
Edhe se vras menjen,
Ty nuk tutem me t’lon n’club me kcy
Se ton jetën t’kom temen,

So let me hold you
Girl caress my body
You got me going crazy
You turn me on, turn me on

Syt i shkelqejn kur e thirri habibi habibi
Zemren ma ka fal, yeah
Dashnia jon shum e fort si khabibi, habibi
Frymen ma ka nal, yeah
2x

Edhe sa me t’prit sa, yeah ah
Se ti je si drit, yeah
Je si dritë du me shku me ty ne Panama

E don jetën e shtrejt don me ec me nji big body Benzo,
E neper kllube me nejt
Ten naten tu hargju per to sen s'o, yeah
Mister Lova Lova
Loca je ka m’bon,
Fustanin Fashion Nova
Bukur o ka t’shkon, yeah

So let me hold you
Girl caress my body
You got me going crazy
You turn me on, turn me on

Syt i shkelqejn kur e thirri habibi habibi
Zemren ma ka fal, yeah
Dashnia jon shum e fort si khabibi, habibi
Frymen ma ka nal, yeah
2x

DËRGOI:
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, projekti muzikor lansohet tek fansat i kompletuar në aspektin vizual edhe me anë të një videoklipi, për të cilin u kujdes Grandmedia. Videoklipi u publikua me datë 19 Qershor 2021. Këngës i janë përshtatur vargjet nga vetë artisti, ndërsa arranzhimin u realizuan S4MM & Don Gima.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200