Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sabiani - Per Ty Do Vdes  (Feat. Marsel)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  16

Komente

1 🔥

Featuring

Marseli

16/06/2014

2014-06-16T17:00:01+00:00ti je yll ne te vertet (marseli)
nat e dit te kam ne sy
dhe nerroj ne kete jet
rraj moj zemer rron ti
une jam skllavi i dashurise
veq per ty e hedh qdo hap
per ty ylli i bukurise
me deshir dhe jeten jaaap

un per ty bej cte duash (sabiani)
edhe vdis te me thuash
per ty rroj ne zingjir
per ty vdes me deshir
per ty djeg gjithe dynjan
per ty fle me luan
ti me vdes e me ngjall
me ben engjell dhe djall
per ty do vdes 4x
aaa

ska ne bot me te mire
me ben te ndihem njeri
ta fal jeten me deshir
ce dua jeten pa ty
nuk ka fjale ne kete bote
qe te thote sa te dua
pa ty jeta eshte e kote
mbame shpirt ne krahet e tuaaa

une per ty bej cte duash (marseli)
edhe vdis te me thuash
per ty rroj ne zingjir
per ty vdes me deshir
per ty djeg gjith dynjan
per ty fle me luan
ti me vdes e me ngjall
me ben engjell dhe djall
per ty do vdes 4x
aaa

une per ty bej cte duash (sabiani)
edhe vdis te me thuash
per ty rroj ne zingjir
per ty vdes me deshir

per ty djeg gjithe dynjan (marseli)
per ty fle me luan
ti me vdes e me ngjall
me ben engjell dhe djall

per ty do vdes 2x (sabiani)

per ty do vdes 2x (marseli)
aaa


Më Shumë Këngë Nga Sabiani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet