Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Vall Kam Hyr N'gjyhna Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

ti kerkove shum zbavitje
dit e nat ne shetitje
gjith une per ty i kam ba
ti kerkove t'jesh ne trend
c'do kalimtar te te permen
dhe te te thot ma te mir nuk kam pa

ref:
vall kam hyr n'gjyhna
sa t'mirat ti kam ba
tash syt sdon me mi pa
cka nuk te kam plotesu
tregom ne sy tash mu
para se me shku

ti kerkove klube nate
lukse plot jet private
limuzin qe askush nuk e ka
deshe t'jesh e paarritshme
me kerkesa t'neveritshme
krejt ti dhash e nuk di c'qka don tash

ref:....


Ky tekst u dërgua nga  linda

Sabri Fejzullahu - Vall Kam Hyr N'gjyhna
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vall Kam Hyr N'gjyhna".
3. Video është e këngës "Vall Kam Hyr N'gjyhna", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 1