Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Urime Shpirti Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Si dy zemra e nje shpirt ne te dy
Sa te lumtur po shikohemi ne sy
Gezuar e bekuara dashni, dashni
Ah ta puthsha shpirtin plot embelsi(x2)

Tash ne syte e tu, veten shikoj
Me plot gojen te them
Ty te dashuroj
Ref.
Urime shpirti jem
Sot po merr dhe nje mbiemer
Mire se erdhe n'jeten tem
Ta ha at zemer
Urime shpirti jem
Bashke udhetare jemi ne jete
E bekofte ai Zoti i madh
Kete dashni t'vertete

Sot vallzojme te lumtur ne dasmen tone
Jehon kenga vec per ty po jehon
Gezuar moj nusja me e mire ne bote
Sa te dua Goja smund ta thote
Sa te dua vec zemra mund ta thote

Tash ne zyte e tu veten shikoj
Me plot gojen te them
Ty te dashuroj
Ref. (x2)
Sabri Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/10/2018
Muzika: Kreshnik Avdiu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian Kastrati
Video Produksioni: MProduction


Sabri Fejzullahu - Urime Shpirti Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Urime Shpirti Jem".
3. Video është e këngës "Urime Shpirti Jem", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0