A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Sabri Fejzullahu - Nuk Te Njoh


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/01/2019

2019-01-11T21:14:56

Music & Lyrics:

Kreshnik Avdiu

Arrangement:

Ardian Kastrati

Video Production:

MProductionSorry, this song lyrics is not yet available "Nuk Te Njoh" sung by Sabri Fejzullahu.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Nuk Te Njoh".
The music video from Sabri Fejzullahu attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Avni Hadergjonaj. We wish that's the lyrics you are looking for:

nuk te njoh nuk je ajo qe ishe nuk je mo
fjala qe ti thoje nuk mjafton
qe do jemi bashk ne pergjithmon
jo jo x2

o my gosh, im so in love
o my gosh im so in love
un krejt senet ty ti thash
kallxom ku jemi ku jemi na tash x2

me nuk me ndjen,
ckado qe kam ba per ty sja vlen
tash me shum se kurr ti me urren
koken kur me sheh nga pas e kthen, arsye s'ke x2

o my gosh im so in love
o my gosh im so in love
un krejt ty ti thash
kallxom ku jemi ku jemi na tash x4more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019