Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sabri Fejzullahu - Gacë E Mlut Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ma zi për mu nuk ka ku shkon
Me t'pa unë ty me tjetër kon
Valla me t'harru ty s'pom len zemra
Hala ty të don

Valla me t'harru ty s'pom len zemra
Hala ty të don

Ref.
Gjynah nuk po t'vjen ty gjynah
Të kam pa me sy të kam pa
Paske dal ti prapë me to
Zoti ka met vra

Ky shpirti jem i ngratë
Po lyp met pas ty ngat
Ma mirë ish kan ti mu mem pas vra
Se qka m'ke ba

Dorën n'zemër nuk po muj me rrejt
Hala e du njejt

Ref.
Gjynah nuk po t'vjen ty gjynah
Të kam pa me sy të kam pa
Gacë e mlut ti më ke dal
Zoti ka met vra


Ky tekst u dërgua nga BenitoSabri Fejzullahu
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/07/2023
Muzika: Besnik Qaka
Teksti: Arben Beha
Orkestrimi: Besnik Qaka
Video Produksioni: MProduction


Sabri Fejzullahu - Gacë E Mlut
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gacë E Mlut".
3. Video është e këngës "Gacë E Mlut", por nuk këndohet nga Sabri Fejzullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sabri Fejzullahu:


Komente 0