TEKSTESHQIP

Sabri Fejzullahu
Vall Kam Hyr N'gjyhna
Lyrics

ti kerkove shum zbavitje
dit e nat ne shetitje
gjith une per ty i kam ba
ti kerkove t'jesh ne trend
c'do kalimtar te te permen
dhe te te thot ma te mir nuk kam pa

ref:
vall kam hyr n'gjyhna
sa t'mirat ti kam ba
tash syt sdon me mi pa
cka nuk te kam plotesu
tregom ne sy tash mu
para se me shku

ti kerkove klube nate
lukse plot jet private
limuzin qe askush nuk e ka
deshe t'jesh e paarritshme
me kerkesa t'neveritshme
krejt ti dhash e nuk di c'qka don tash

ref:....

DËRGOI: